محل تبلیغات شما

یوحنا 10: 11 و 14-15
من شبان نيكو هستم. شبان نيكو جان خود را در راه گوسفندان مي‌نهد . من شبان نيكو هستم و خاصّان خود را مي‌شناسم و خاصّان من مرا مي‌شناسند چنانكه پدر مرا مي‌شناسد و من پدر را مي‌شناسم و جان خود را در راه گوسفندان مي‌نهم."

گله برای امنیت به شبانی نیکو احتیاج دارد تا از آن مراقبت نماید. حال اگر موضوع را به خودمان بست دهیم، سوالی که مطرح می شود این است که: آیا شبانی نیکو برای زندگی هایمان وجود دارد؟ یعنی کسی که از ما همانطوری که چوپان از گله اش مراقب می کند، مراقبت نماید؟ همانطور که همه می دانیم پاسخ آری است. یک نفر هست وآن عیسی مسیح خداوند است. به راستی عیسی مسیح همان شبان نیکویی است که ما محتاج هدایت ها و توجه او هستیم. همانطور که خودش گفت: " شبان نيكو جان خود را در راه گوسفندان مي‌نهد"، او نیز واقعاً جان خود را برای ما داد. همانطور که افسسیان 5: 2 می گوید:

افسسیان 5: 2
" و در محبّت رفتار نماييد، چنانكه مسيح هم ما را محبّت نمود و خويشتن را براي ما به خدا هديه و قرباني براي عطر خوشبوي گذرانيد."

عیسی با دادن جانش برای ما نیکویی خود را ثابت کرد. اما او نه تنها شبان نیت، بلکه شبانی قادر نیز هست. شبانی که تحت هدایت او می توانیم احساس امنیت کنیم. یوحنا 10: 27-29 در این رابطه می گوید:

یوحنا 10: 27-29
" گوسفندان من آواز مرا مي‌شنوند و من آنها را مي‌شناسم و مرا متابعت مي‌كنند. و من به آنها حيات جاوداني مي‌دهم و تا به ابد هلاك نخواهند شد و هيچكس آنها را از دست من نخواهد گرفت. پدري كه به من داد از همه بزرگتر است و كسي نمي‌تواند از دست پدر من بگيرد."

هیچ احدی نمی تواند ما را از دست شبانمان بگیرد. زیرا خود خدا ما را به عنوان گوسفندان به او داده است. بنابراین، با داشتن عیسی مسیح به عنوان شبان می توانیم احساس امنیت کنیم. چرا که تحت حفاظت آن قادر یعنی خود خدا هستیم.

ایستر یا عید پاک چیست؟

برخی خصوصیات عیسی مسیح

نوید مسیح:حیات جاودان

شبان ,عیسی ,گوسفندان ,شبانی ,مرا ,مسیح ,خود را ,شبان نيكو ,عیسی مسیح ,جان خود ,را در ,توانیم احساس امنیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساخت مدرسه شاد hallelujah